Lampy stojące (lampy podłogowe) handmade


Wiele osób nie lubi górnego światła, lub jest wrażliwa na ten typ oświetlenia, dlatego świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zastosowanie lampy stojącej handmade (znana również jako lampa podłogowa). Ten rodzaj lampy jest nie tylko doskonałym  źródłem światła, ale również może być jednym z kluczowych elementów dekoracyjnych każdego pomieszczenia. Dodatkowym atutem lamp stojących jest możliwość ich przemieszczania. Jest to możliwe dzięki długiemu przewodowi, w który wyposażone są te lampy podłogowe, jak również oczywiście dlatego, że nie są one na stałe przymocowane do sufitu czy też ściany. Lampa podłogowa jest bardzo stabilna, więc nie ma zagrożenia przypadkowego jej przewrócenia. 

 

Lampy stojące handmade znajdujące się w naszej ofercie, to przede wszystkim godziny pracy kreatywnych designerów, którzy dzięki swojej pomysłowości stworzyli niepowtarzalne wzory lamp, później ręcznie wykonanych przez rzemieślników. Lampy stojące z abażurem wniosą trochę klasycznego, a zarazem eleganckiego stylu do pomieszczenia

 

Lampy podłogwe handmade - Infografika - Fashion-home 

 

Warto tutaj zaprezentować kilka rodzajów lamp podłogowych znajdujących się w naszej kolekcji.

 

Nie można przejść obojętnie obok Lampy stojącej Wooden Gru, która została wykonana z wysokojakościowego drewna oraz metalu. Zaletą tej lampy podłogowej jest długie ramię, które pozwala na wychylenie do 61 cm. Zakończona stylowym metalowym kloszem oraz wyposażona w żarówkę dekoracyjną wywoła efekt WOW na każdym, kto ją zobaczy. Wooden Gru AB to druga z tej serii lampa stojąca i jest to w odróżnieniu od innych modeli lampa stojąca z abażurem. W tym modelu zastosowano abażur wykonany z materiału lub przeźroczystego PCV. Trzecia lampa podłogowa z tej serii to Wooden Gru Reflektor, który jak sama nazwa wskazuje zakończony jest reflektorem wykonanym z wysokiej jakości metalu.

 

Dla osób lubiących nowoczesny, minimalistyczny styl proponujemy Lampę stojącą Kris, która jest kwintesencją designu i funkcjonalności. Uroku tej lampie nadają niepowtarzalne, metalowe, delikatne nogi a całość uwieńczona jest gustownym metalowym kloszem.

 

Często wybieranym przez naszych klientów modelem lampy stojącej z abażurem jest Tripod Loft. Dostępne są w trzech rozmiarach (jednym z nich jest mały tripod na stół) i kilku kolorach.  Charakterystyczne dla tej lampy podłogowej są rozkładane, tak jak w przypadku statywu do aparatu, trzy nogi. Stabilności tej lampie zapewnia wysokiej jakości metal oraz precyzja ręcznie wykonanego przedmiotu.

 

Prezentując ciekawe lampy podłogowe nie można pominąć modelu Reflektor Loft Sonoma, który podobnie jak powyżej prezentowana lampa Tripod, opiera się na trójnożnym statywie. Uwieńczeniem tej lampy podłogowej jest wykonany z wysokiego gatunku metalu reflektor.


 

 

Lampy stojące handmade to rozwiązanie dla osób odważnych, które stawiają na jakość i oryginalność. Zapraszamy do zapoznania się z nasza unikatową kolekcją.

Produkt dodany na listę życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).