Misja firmy

Fashion-Home jest polską manufakturą specjalizującą się w ręcznej produkcji stolików kawowych oraz stołów.  Materiałami używanymi przez nas do produkcji są głównie kamień naturalny oraz drewno, które łączymy z najwyższej jakości stalowymi podstawami lakierowanymi proszkowo. Wszystko razem stanowi harmonijne połączenie nowoczesnego designu z ergonomią i użytecznością.

Nasze produkty nie są dziełem przypadku, lecz częścią dokładnie przemyślanej i starannie opracowanej koncepcji mebli codziennego użytku. Sięgając po nie, masz pewność dbałości o każdy detal.

Taka jest właśnie misja naszej firmy. Chcemy dostarczać wysokiej jakości produkty za możliwie najniższą cenę, aby każdy mógł poczuć smak luksusu, wyjątkowości i niepowtarzalności we własnym domu, mieszkaniu czy biurze.

Jesteśmy zafascynowani pięknem oraz oryginalnością materiałów pochodzących z natury. Wytrzymałość granitu, piękno marmuru czy niepowtarzalność usłojenia drewna, sprawia, że każdy nasz stolik jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Używane przez nas materiały posiadają swoją przeszłość kształtowaną przez dziesiątki a nawet tysiące lat. Dzięki czemu nabywasz nie tylko produkt, ale także związaną z nim historię.

Oprócz naszych własnych produktów pragniemy zaproponować Ci drogi Kliencie także inne starannie wybrane artykuły które wzbogacą przestrzeń w Twoim domu. 

  

Mamy nadzieję, że także Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów!

Pozdrawiamy

Zespół Fashion-Home