Witaj drogi Kliencie.

Miło nam że zainteresowałeś się zakładką „zamówienia indywidualne”, gdyż wszystkie nasze produkty można personalizować, czyli dostosowywać do indywidualnych potrzeb. 

W Fashion-Home rozumiemy, że każdy dom, każdy salon, każda przestrzeń ma swoje „potrzeby” jeśli chodzi o wymiary mebli czy lamp, które się w nich znajdą, więc z chęcią dostosujemy nasze produkty według Twoich wytycznych. Jeżeli nie jesteś pewny co do koloru czy cech produktu - z chęcią doradzimy. Posiadamy również próbki np. wybarwień drewna, abyś miał pewność że kolor Ci odpowiada.

Jeśli chodzi o stoliki na wymiar np. stoliki kawowe, stoły, konsole oraz również biurka, to wystarczy, że wyślesz nam projekt, szkic lub zdjęcie, a my wycenimy jego wykonanie dla Ciebie. Możemy także dostosować modele dostępne na naszej stronie do wymiarów jakie Cię interesują. Dostosujemy wielkość stolika, jego głębokość, szerokość oraz wysokość. 

Użyjemy grubszego blatu lub wykonamy go z innego materiału niż marmur czy drewno np.

- kwarcyt ( Technistone, Silestone )

- spiek kwarcowy

- granit

- szkło hartowane

- beton

Istnieje możliwość zastosowania grubszych lub cieńszych profili podstaw. Standardowo używamy profili 2 cm x 2 cm. Oczywiście zanim zatwierdzimy projekt upewnimy się czy dany profil będzie wystarczająco wytrzymały. 

W przypadku lampy na zamówienie możemy pomalować metalowe klosze na inne kolory, wykonać indywidualny projekt lampy. Wydłużyć lub skrócić kabel lub łańcuch. Oświetlenie w Twoim domu nie musi być nudne. Nasze lampy na zamówienie tworzone są w Polsce - gwarantuje to zarówno wysoką jakość materiałów jak i wykonania. Wnętrza Twojego domu potrzebują ożywienia? Przekonaj się że właściwe źródło oświetlenia jest równie ważne co eleganckie krzesła czy obrazy. Gwarantujemy że nasz produkt będzie unikalny nie tylko ze względu na indywidualne zamówienie, ale również ręczne wykonanie.

Zapraszamy serdecznie do składania zapytań.

Skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj: formularz kontaktowy lub napisz bezpośrednio na info@fashion-home.pl

Pozdrawiamy

Zespół fashion-Home   

Produkt dodany na listę życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).