Lampy biurkowe handmade


Każdy, kto choć trochę czasu spędza przy biurku, wie jak ważna jest lampa biurkowa. Jest pomocna zarówno podczas pracy, ale również czytaniu prasy, czy książek. To właśnie ta mała lampka nadaje niepowtarzalną atmosferę podczas zagłębiania się w ciekawą lekturę. Dlatego warto zaopatrzyć się w taką lampkę, która da odpowiednie światło. Nasze oczy są najważniejsze!

 

Podczas wyboru lampki biurkowej warto zastanowić się nad funkcją jaką ma spełniać, natężeniem światła jakie daje oraz oczywiście stylu w jakim została wykonana- czy pasuje do całego wystroju wnętrza. Powinniśmy się również zastanowić jak długo w ciągu dnia będziemy z niej korzystać. Dlaczego tak ważną charakterystyką lamp biurkowych jest ich wydajność podczas długiej pracy? Ponieważ wiele lamp biurowych, ze względu na materiały z jakich są wykonane, nie są dostosowana do długotrwałej pracy.

 

Lampy biurkowe handmade Fashion-home

 

Każda lampa, tak samo biurkowa, nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Są też tacy, którzy uważają, że lampa “potrafi” wydobyć osobowość pomieszczenia, w którym się znajduje. Nie tylko dzięki formie i stylowi w jakiej jest wykonana, ale również światłu jakie można dzięki niej uzyskać.

 

W zależności od rodzaju oświetlenia do jakiego lampa biurkowa została dostosowana oraz typu zamontowanej żarówki, możemy uzyskiwać zarówno różną barwę jak i ciepło światła. Wydawać by się mogło, że zastosowanie normalnej żarówki jest tańszą opcją, jednak w długoterminowej perspektywie lepiej opłaca się użyć żarówki energooszczędnej. Mają one nie tylko dłuższą żywotność, ale i w ten sposób można zaoszczędzić na energii elektrycznej.

 

 

W tej chwili w naszym sklepie mamy lampy biurkowe handmade w trzech rodzajach. Nowoczesne lampy nawiązujące swoją formą do wnętrz industrialnych i loftowych, np. lampka biurkowa w kolorze miedzi, jak również lampy z kloszami zdobionymi w czarno-białe lub kolorowe kwiaty. Pamiętajmy, że lampa nie tylko powinna dobrze wyglądać ale również powinna być funkcjonalna. Przecież będziemy przy niej spędzać długie (szczególnie zimą i jesienią) godziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz wyborem odpowiedniej lampy handmade

Produkt dodany na listę życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).