Lampy stojące (podłogowe) handmade


Wiele osób nie lubi górnego światła, lub jest wrażliwa na ten typ oświetlenia, dlatego świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zastosowanie lampy stojącej handmade. Ten rodzaj lampy jest nie tylko doskonałym  źródłem światła, ale również może być jednym z kluczowych elementów dekoracyjnych każdego pomieszczenia. Dodatkowym atutem lamp stojących jest możliwość ich przemieszczania. Jest to możliwe dzięki długiemu przewodowi, w który wyposażone są te lampy, jak również oczywiście dlatego, że nie są one na stałe przymocowane do sufitu czy też ściany.

 

Lampy stojące handmade znajdujące się w naszej ofercie, to przede wszystkim godziny pracy kreatywnych designerów, którzy dzięki swojej pomysłowości stworzyli niepowtarzalne wzory lamp, później ręcznie wykonanych przez rzemieślników.

 

Lampy podłogwe handmade - Infografika - Fashion-home 

 

Warto tutaj zaprezentować kilka rodzajów lamp podłogowych znajdujących się w naszej kolekcji.

 

Nie można przejść obojętnie obok Lampy stojącej Wooden Gru, która została wykonana z wysokojakościowego drewna oraz metalu. Jej zaletą jest długie ramię, które pozwala na wychylenie do 61 cm. Zakończona stylowym metalowym kloszem oraz wyposażona w żarówkę dekoracyjną wywoła efekt WOW na każdym, kto ją zobaczy. Wooden Gru AB to druga z tej serii lampa stojąca. W tym modelu zastosowano abażur wykonany z materiału lub przeźroczystego PCV. Trzecią lampą z tej serii jest Wooden Gru Reflektor, który jak sama nazwa wskazuje zakończony jest reflektorem wykonanym z wysokiej jakości metalu.

 

Dla osób lubiących nowoczesny, minimalistyczny styl proponujemy Lampę stojącą Kris, która jest kwintesencją designu i funkcjonalności. Uroku tej lampie nadają niepowtarzalne, metalowe, delikatne nogi a całość uwieńczona jest gustownym metalowym kloszem.

 

Często wybieranym przez naszych klientów modelem lampy stojącej jest Tripod Loft. Dostępne są w trzech rozmiarach (jednym z nich jest mały tripod na stół) i kilku kolorach.  Charakterystyczne dla tej lampy są rozkładane, tak jak w przypadku statywu do aparatu, trzy nogi. Stabilności tej lampie zapewnia wysokiej jakości metal oraz precyzja ręcznie wykonanego przedmiotu.

 

Prezentując ciekawe lampy nie można pominąć modelu Reflektor Loft Sonoma, który podobnie jak powyżej prezentowana lampa Tripod, opiera się na trójnożnym statywie. Uwieńczeniem tej lampy jest wykonany z wysokiego gatunku metalu reflektor.


 

 

Lampy stojące handmade to rozwiązanie dla osób odważnych, które stawiają na jakość i oryginalność. Zapraszamy do zapoznania się z nasza unikatową kolekcją.

Product added to wishlist
Product added to compare.

This website is using cookies.