Lampy wiszące handmade


Lampy wiszące to najczęściej wybierany rodzaj oświetlenia, dlatego też lampa wisząca handmade, ze względu na swój oryginalny styl,  zapewni pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Ten rodzaj oświetlenie jest stosowany w pomieszczeniach z wysokimi sufitami lub tam, gdzie wysokie osoby nie będą się o nią uderzać. Wybór modelu lampy wiszącej, tak samo jak w przypadku każdej decyzji towarzyszącej podczas zakupu lampy czy innego rodzaju sprzętu domowego, zależy od stylu mieszkania, jego kolorystyki oraz osobistych preferencji osoby podejmującej decyzję zakupową.

 

Większość ręcznie robionych lamp wiszących znajdujących się w naszym sklepie internetowym to lampy przeznaczone do nowoczesnych, industrialnych pomieszczeń. Oczywiście nie ma przeciwwskazań dla tych, którzy chcą zamontować taką lampę w pomieszczeniach urządzonych w innym stylu. Ale aby przybliżyć Państwu o jakich lampach jest mowa, poniżej opiszemy kilka z nich.

 

Lampy wiszace handmade - Infografika - Fashion-home 

 

Lampa wisząca industrialna Bjorn to wysokiej jakości metal, który został poddany ręcznej obróbce. Metalowy, falowany klosz zwisa na kablu w bawełnianym oplocie. Istnieje możliwość regulowania wysokości na jakiej lampa ma być zawieszona.

 

Kolejną, ciekawą propozycją jest lampa industrialna Frank. Ta duża lampa, to połączenie metalu oraz drewna. Idealnie nadaje się jako lampa nad stół. Jest to również świetne rozwiązanie dla właścicieli komercyjnych lokali, takich jak  - restauracje, puby, hotele czy kawiarnie.

 

Innymi, ciekawymi rozwiązaniami nad stół, szczególnie nadającymi się do komercyjnych wnętrz, są lampa Merilles - wykonana z miedzi, której dopełnieniem dekoracyjnym są żarówki ozdobne oraz lampa Tubo z kilkoma obręczami połączonymi w całość. W tym przypadku dodatkową dekorację stanowią żarówki ozdobne.

 

Dla osób przykładających dużą wagę do wykończenia detali proponujemy lampę wiszącą Boston. Wykonana została z metalu a wszystkie drobne elementy, takie jak śrubki czy podkładki wykonane są z elementów mosiężnych. Dzięki zastosowaniu nożycowych ramion, istnieje możliwość regulacji wysokości.

 

Dla osób, których wnętrza nie są tak surowe jak industrialne, przygotowaliśmy lampy Folk. Ta seria lamp ma też swój odpowiednik w wersji wiszącej. Koniec długiego przewodu zdobi klosz wykonany z włoskiego szkła, ręcznie zdobiony kolorowymi kwiatami. Dodatkowymi elementami, nadającymi ciepła, są elementy jasnego drewna.

 

 

To tylko kilka ciekawych propozycji, jakie Państwu oferujemy. Zapraszamy do zapoznania się całościową ofertą naszych ręcznie robionych lamp wiszących lub zapoznanie się z lampami należącymi do tej "samej rodzinny" żyrandolami handmade.

Product added to wishlist
Product added to compare.

This website is using cookies.