Lampy nocne handmade


Lampa nocna to niezbędny element każdego domu. Zapewnia unikatowy nastrój sypialni i dopełnia wystrój każdego pomieszczenia. Umieszczona na stoliku lub szafce nocnej pozwala na wieczorne czytanie książek oraz gazet. To właśnie to oświetlenie jest ostatnim, które wyłączamy przed zaśnięciem, jak również pierwszym, które włączamy rano. Często budząc się w nocy i idąc np. do ubikacji, drogę rozświetla nam ta mała poręczna lampka.

 

To oczywiście nie jest jedyne pomieszczenie w którym swoje zastosowanie znajdzie ten rodzaj oświetlenia. Lampa nocna to niebanalne oświetlenie do salonu, szczególnie w przypadku unikatowych lamp handmade. Jako lampa stołowa spełnia tą samą funkcję co lampka nocna. Oczywiście najczęściej stosowana jest do czytania książek, ale również z zastosowaniem odpowiedniej żarówki może nadawać przytulną atmosferę każdego salonu.

 

Jak w przypadku każdego oświetlenia dobór lampki nocnej zależy od wystroju wnętrza i osobistych preferencji użytkownika. Nasze ręcznie robione lampy nocne zdecydowanie wyróżnia niepowtarzalny design. Chociaż lampka nocna często umieszczona jest w sypialni, do której tylko my mamy dostęp, to jednak cieszyć może fakt, że posiadamy coś oryginalnego, coś czego nie można znaleźć w każdym domu.

 

Lampy nocne handmade - Infografika - Fashion-home 

 

Lampy nocne handmade, znajdujące się w naszej kolekcji to wybór spośród ogromnej gamy wzorów, malowideł, stylów i kolorów.

 

Lampa Folk to idealny przykład lampy, która będzie zarówno piękną dekoracją, jak również oświetleniem. Uroku tej lampie nadaje klosz wykonany z włoskiego szkła, dekorowany ręcznie malowanymi  kolorowymi kwiatami, nawiązującymi do stylu kurpiowskiego.

 

Lampa nocna Blobi oraz Bulb to ta sama rodzina lamp. Obydwie ręcznie robione lampy zostały wykonane ze sklejki, pomalowane w różnych kolorach. Od białego do czarnego. Ważnym uzupełnieniem tej lampy powinna być żarówka ozdobna, stanowiąca centralny element tego oświetlenia.

 

Lampa nocna Arcor to unikatowa lampa ceramiczna. Styl w jakim została wykonana to shabby chic a jej unikatową charakterystyką jest przecierana trzywarstwowa powłoka farby. Do wyboru są modele w różnych kolorach uwieńczone pięknymi abażurami.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lampami nocnymi handmade oraz ręcznie robionymi lampami biurkowymi, które będą zarówno piękną dekoracją, jak również świetnym źródłem światła każdego salonu lub sypialni.

Product added to wishlist
Product added to compare.

This website is using cookies.