Plafony handmade


Plafony to oświetlenie sufitowe, które znajduje swoje zastosowanie w szczególności w niskich pomieszczeniach. Z powodzeniem zastępują w ten sposób lampy wiszące, czy też żyrandole. Podczas wyboru plafonu, warto zastanowić się nad plafonami handmade. Lampy ręcznie robione przeznaczone są dla osób lubiących oryginalność oraz dbających szczegóły. Częstym motywem przewodnim dla kupujący jest fakt, że to człowiek, który ręcznie pracował przy produkcji tego przedmiotu był tym, który tchnął w niego życie.

 

Plafony handmade - Infografika - Fashion-home 

 

Na szczególną uwagę zasługują ręcznie malowane plafony Folk. Dostępne są w różnych wzorach kwiatowych nawiązujących do Polskiej tradycji folkowej. Podobnym motywem przewodnim był zamysł designera plafonów Lawenda, gdzie jak sama nazwa wskazuje klosze zdobione są w ręczne malowidła lawendy, nawiązujące do stylu prowansalskiego.

 

Osoby kochające Francję a w szczególności Paryż będą zachwycone plafonem Paris Cube. Ozdobiony jest on bowiem motywami Paryża, którego pierwszoplanowym elementem jest wieża Eiffla. Po zastosowaniu odpowiedniej barwy żarówki uzyskamy kawowy kolor klosza. Ta lampa to miłe, nostalgiczne wspomnienie paryskich kawiarenek.

 

Do wnętrz loftowych oraz komercyjnych lokali, takich jak restauracje, puby czy hotele, uzupełnieniem dekoracyjnym oraz świetnym źródłem światła uzupełniającego będą np. Plafon loftowy Reflektor, czy też plafon Meccanico II, który pięknie komponuje miedź oraz pomalowaną na czarno wysokojakościową stal.

 

Zarówno plafon Bjorn jak również Goran też idealnie komponują się w industrialne wnętrz. Obydwa modele wykonane są z wysokiej jakości ręcznie szczotkowanej i polerowanej stali. Różnica pomiędzy nimi polega na tym, że plafon Bjorn ma pofalowaną powierzchnię.

 

 

Szeroki wybór plafonów handmade, które znajdują się w naszej ofercie to przede wszystki jakość i ogyginanność. To produkty przeznaczone dla wymagającego klienta, który zwraca uwagę na detale i lubi otaczać się niepowtarzalnymi przedmiotami. Dokładamy wszelkich starań w rozbudowywanie naszej oferty, tak aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi plafonami znajdującymi się w naszym sklepie internetowym i wybór odpowiedniego oświetlenia pasującego do stylu wnętrza, w którym będzie zamontowany. Jako dodatkowe oświetlenie proponujemy kinkiety handmade, które umieszcza się na ścianach.

Product added to wishlist
Product added to compare.

This website is using cookies.