Żyrandole handmade


Żyrandol to najczęściej występujący typ oświetlenia w każdym polskim domu. Możemy jednak wybrać żyrandol handmade, nadając w ten sposób niepowtarzalnego charakteru każdego wnętrza.

 

Czym różnią się żyrandole handmade od zwykłych żyrandoli? To przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz ludzka, ręczna praca, polegająca na ręcznym zdobieniu, polerowaniu oraz skręcaniu elementów. Żaden żyrandol nie został dopuszczony do sprzedaży bez wcześniejszego zatwierdzenia go przez naszego kontrolera jakości.

 

Zyrandole handmade - Infografika - Fashion-home 

 

Nasza kolekcja to przede wszystkim ręcznie robione żyrandole prowansalskie. Żyrandol Gulia to żyrandol prowansalski, który charakteryzuje się delikatnymi, powyginanymi, metalowymi ramionami. Do tego modelu proponujemy zamontować żarówki - świeczki. Maksymalna moc, jaką może dać ten żyrandol to 180 W a więc nadaje się do średniej wielkości pomieszczeń, urządzonych w stylu prowansalskim.

 

Żyrandol Lawenda to odwrócona wersja Guli. Delikatne, wygięte ramiona skierowane są ku dołowi. Zakończone kloszami, wykonanymi z wysokogatunkowego, włoskiego szkła w kształcie kielichów kwiatów. Ręcznie zdobione malowidła lawendy nawiązują do lawendowych pól znajdujących się we Włoszech. Pięcioramienna wersja tego żyrandolu daje moc 500 W a więc świetnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach.

 

Żyrandol Nika to oświetlenie wyposażone w delikatne, eleganckie ramiona zakończone mlecznymi kloszami, wykonanymi z włoskiego szkła. Ręcznie zdobione klosze, udekorowane w delikatne wizerunki wieży Eiffla nadadzą gustownego oblicza każdemu pomieszczeniu.

 

Żyrandol Decor oraz Livia to spokrewnione medele żyrandola Nika. Ich główna różnica polega na zastosowaniu innych wzorów dekoracyjnych, wieńczących klosze.

 

Żyrandole handmade, które można nabyć w naszym sklepie internetowym to przede wszystkim skarbnica dla miłośników stylu prowansalskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją oraz dobranie w tym samym stylu zarówno ręcznie robionych lamp nocnych czy plafonów.

Product added to wishlist
Product added to compare.

This website is using cookies.